Reklamy wbrew Konstytucji

Reklamy wbrew Konstytucji

Nie ma co ukrywać – popularyzacja i rozpowszechnienie się fotografii spowodowało, że dziś żyjemy w społeczeństwie obrazkowym. Mniej lub bardziej barwne ilustracje otaczają nas absolutnie wszędzie. Może to przeszkadzać, a czasem wręcz szkodzić zdrowiu i życiu.


Przyznam, że nie wiem, czy ten problem w takim samym stopniu dotyczy innych miast jak Warszawy, ale jako urodzona i wychowana w stolicy, każde zaburzenie estetyki mojego miasta bardzo przezywam. Od kilku miesięcy (właściwie trwa to już dłużej, ale dopiero od niedawna zaczęło się o tym mówić) jedną ze spraw, o których mówi się i pisze są bannery reklamowe. Oczywiście do reklam umieszczanych w najdziwniejszych nawet miejscach zapewne już przywykliśmy; część osób to drażni, inni po prostu nie zwracają na to uwagi. Jednak na banner, który pokrywa cały budynek trudno nie zwrócić uwagi. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem