Rekordowy konkurs fotograficzny "W ruchu" – nagrody zostały przyznane!

Rekordowy konkurs fotograficzny "W ruchu" – nagrody zostały przyznane!

Konkurs fotograficzny "W ruchu" zorganizowany przez serwis SwiatObrazu.pl oraz firmę Fuji został rozstrzygnięty. Zaledwie w ciągu 27 dni w konkursie zgłoszono ponad 1 699 zdjęć. Co pokazuje, że wbrew danym statycznym, które mówią, iż 80% Polaków w czasie wolnym ogląda telewizję, poświęcamy wolny czas na ruch. Zapraszamy do oglądania nagrodzonych prac oraz galerii konkursowej.


Uczestnicy konkursu nie raz odnajdowali ruch w różnego rodzaju obiektach, o których wcześniej nie pomyślelibyśmy w tej kategorii. W galerii konkursowej możemy podziwiać niuanse każdego typu ruchu.

Fotografia ruchu to technicznie trudny temat – ruch można rejestrować poprzez wielogodzinne czasy naświetlania, a także bardzo krótkie - tysięczne sekundy.

Zwycięzców wyróżniało doskonałe wyczucie właściwości ruchu fotografowanego obiektu oraz wyobraźnia. Nagrodzone prace pokazują kilka istotnych czynników w fotografii ruchu: prędkość fotografowanego obiektu, kierunek poruszanie się, odległość od obiektu.

Oto zwycięskie fotografie. Serdecznie Gratulujemy laureatom!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem