Ricoh CX5 z szybkim AF

Ricoh CX5 z szybkim AF

Ricoh CX5 to nowy kompakt z szerokokątnym obiektywem o zakresie ogniskowych 28-300 mm i 10-megapikselową matrycą. Producent podkreśla też obecność hybrydowego systemu autofokusu.


Zastosowanie hybrydowego autofokusu ma pozwolić na dwukrotne (w porównaniu do CX4) skrócenie czasu potrzebnego na ustawienie ostrości. Oznacza to, że - niezależnie od ogniskowej - autofocus w kompakcie Ricoh CX5 potrzebuje 0.2 sekundy. Nowy aparat korzysta z 10.6-megapikselowej matrycy CMOS o przekątnej 1/2.3 cala oraz szerokokątnego obiektywu pokrywającego zakres ogniskowych 28-300 mm. W kadrowaniu pomoże użytkownikom 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 921 tysięcy punktów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem