Ricoh GR Digital III - nowy firmware

Ricoh GR Digital III - nowy firmware

Ricoh udostępnił nowy firmware dla aparatu GR Digital III. Aktualizacja dodaje kilka funkcji, m.in. możliwość fotografowania w trybie wysoko-kontrastowego B&W czy czterokrotnego powiększenia podglądu w trybie ręcznego ustawiania ostrości.


Pośród nowości w aktualizacji firmware dla aparatu Ricoh GR Digital III znajdziemy też tryb krosowania i możliwość zresetowania ustawień "My Settings". Nowy, wysoko-kontrastowy tryb czarno-biały ma rejestrować monochromatyczne fotografie w "starym stylu", z ziarnem imitującym film o wysokiej czułości. Czterokrotne powiększenie obrazu widocznego na ekranie podczas manualnego ostrzenia pozwoli na wygodniejsze ustawienie ostrości - do tej pory użytkownicy cyfrówki mogli korzystać jedynie z dwukrotnego powiększenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem