Ricoh Zawodowiec. Test aparatu RICOH GX200

Ricoh Zawodowiec. Test aparatu RICOH GX200

Istniejąca na rynku fotograficznym już ponad 70 lat firma RICOH, od samego początku dba o wysoką jakość swoich produktów, a zwłaszcza w branży fotograficznej. Aparaty tego producenta znane są przede wszystkim z doskonałej jakości wykonania i dużej funkcjonalności, a co jakiś czas RICOH zaskakuje także nowatorskimi rozwiązaniami. Tradycji stało się za dość po raz kolejny, kiedy producent wypuścił na rynek nowy kompakt klasy profesjonalnej oznaczony symbolem GX200.

Pierwsze rażenie i ergonomia obsługi


PIERWSZE WRAŻENIE
Aparat wykonany jest solidnie. Czarna obudowa o prostych liniach i znikome zdobienia nadają mu profesjonalnego wyglądu. Dla poprawy wygody uchwyt pokryty jest gumą, dzięki czemu ten niewielkich rozmiarów kompakt nie wyślizgnie się z ręki. Wszystkie elementy spasowane są idealnie poza jednym wyjątkiem, którym jest obiektyw. Chociaż najdalej wysunięta tuleja posiada naturalny luz w pionie i poziomie, ale nie ma on wpływu na pracę, ani wygodę użytkowania aparatu.

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem