Rosyjski dron w środku zawiera starą lustrzankę

Rosyjski dron w środku zawiera starą lustrzankę

Ministerstwo Obrony Ukrainy opublikowało wideo, na którym ukraiński żołnierz demontuje rosyjskiego drona szpiegowskiego - Dekonstrukcja ujawniła niezwykle prymitywną konstrukcję sprzętu wojskowego, w której rdzeniem jest niskobudżetowa lustrzanka cyfrowa.


Rosja wykorzystuje stare aparaty

Dwuminutowe nagranie zostało opublikowane przez ArmyInform czyli agencję informacyjną ukraińskiego ministerstwa obrony. Przedstawia żołnierza siedzącego obok rosyjskiego bezzałogowego statku powietrznego Orlan-10, który rozbił się w Ukrainie. Żołnierz zauważa, jak zaskakująco mało zaawansowany technologicznie jest ten wojskowy dron. Oglądający go zarówno specjaliści, jak i internauci szybko dostrzegli, że niektóre aspekty budowy tego sprzętu wojskowego bardziej przypominają hobbystyczny projekt samolotu RC niż zaawansowaną technologicznie broń. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem