Rotolight NEO 2 - lampa z błyskiem typu HSS i światłem ciągłym LED

Rotolight  NEO 2 - lampa z błyskiem typu HSS i światłem ciągłym LED

Firma Rotolight, producent oświetlenia LED, wprowadziła na rynek nową lampę NEO 2 – źródła światła z błyskiem typu High-Speed Sync (HSS) oraz światłem ciągłym LED. Lampa przeznaczona jest do fotografii portretowej, beauty, produktowej oraz kulinarnej. Docenią ją również wszyscy zajmujący się wideo i filmowaniem.


W przeciwieństwie do tradycyjnych lamp błyskowych mocowanych na aparatach i kamerach, Rotolight NEO 2 nie potrzebuje czasu na ponowne załadowanie. Przeznaczona jest dla współczesnych aparatów umożliwiających fotografowanie z bardzo dużą liczbą klatek.
 
NEO 2 dostarcza jednocześnie światło ciągłe idealne do "modelowania" sceny oraz może służyć jako lampa z błyskiem typu HSS, co pozwala fotografowi uzyskać ostrość w słabo doświetlonych częściach sceny i zoptymalizować kompozycję. Dzięki światłu ciągłemu NEO 2 zapewnia uwiecznienie dokładnie tego, co widać, umożliwiając jednocześnie korzystanie z flesza typu HSS (1/8000 s) o błysku sięgającym 500% mocy w porównaniu do światła ciągłego. HSS umożliwia również fotografowanie, gdyż korzysta z większego otworu przesłony, co lepiej izoluje pierwszy plan od tła.
 
"NEO 2 zrewolucjonizuje sposób wykorzystywania światła i wyeliminuje potrzebę stosowania zewnętrznej lampy błyskowej. Jeśli często fotografujesz niepowtarzalne ujęcia, których nie chcesz przegapić, lampa ta będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Nic ci nie umknie" - komentuje Jason Lanier, uczestnik programu Sony Artisan of Imagery oraz profesjonalny fotograf.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem