Rotolight Anova PRO 2 - oświetlenie LED do studia i pracy w plenerze

Rotolight Anova PRO 2 - oświetlenie LED do studia i pracy w plenerze

Firma Rotolight zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej lampy Anova PRO 2. To pionierskie światło ciągłe z błyskiem typu High-Speed Sync (HSS) opracowano dla kreatywnych zastosowań. Anova PRO 2 to jedna z najjaśniejszych lamp LED w swojej klasie, z natężeniem światła 10 700 luksów zmierzonych w odległości 90 cm. Wyposażona w innowacyjne funkcje dla broadcastu, produkcji filmowych i fotografii, jest czwartą generacją wielokrotnie nagradzanego światła firmy Rotolight.


Rotolight Anova PRO 2 to szczytowe osiągnięcie w technologii LED, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach. Emitując o 70% mocniejsze światło w porównaniu do swojej poprzedniczki, Rotolight Anova PRO 2 zapewnia najlepszy stosunek siły światła do poboru mocy, dzięki czemu jest jedną z najbardziej energooszczędnych lamp LED, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Z poborem mocy wynoszącym zaledwie 72 W obniża koszty eksploatacji w studiach telewizyjnych oraz szczyci się niezrównaną wydajnością w terenie.
 
Anova PRO 2 zapewnia doskonałą reprodukcję kolorów (CRI>96, TLCI 91), co eliminuje potrzebę kosztownej postprodukcji. Oferuje również regulację temperatury barwowej zarówno w trybie światła ciągłego, jak i flesza (3150-6300K). 
 
"Rotolight Anova PRO 2 to idealne oświetlenie do pracy w studiu telewizyjnym. Możemy dokładnie i szybko oświetlić prowadzących, oszczędzając czas, pieniądze oraz unikając błędów w programach na żywo" – komentuje Wesley Dodd, dyrektor generalny w Celebro Media.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem