Rotolight NEO 2 Explorer Kit - oświetlenie LED dla fotografów i filmowców pracujących w terenie

Rotolight NEO 2 Explorer Kit - oświetlenie LED dla fotografów i filmowców pracujących w terenie

Rotolight NEO 2 Explorer Kit to lekki nowy przenośny zestaw trzech lamp LED, zapewniających moc, łatwy transport oraz wygodę dla fotografów i filmowców pracujących poza studiem.


Rotolight NEO 2 Explorer Kit, ważący zaledwie 6,8 kg zestaw, to o połowę mniejsza waga w porównaniu z lampami NEO 2 sprzedawanymi dotychczas w masywnej walizce. Dzięki temu Explorer Kit jest jednym z najlżejszych zestawów lamp jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Torba została stworzona z wysokiej jakości wodoodpornego materiału z luksusowym, miękkim paskiem na ramię dla większego komfortu. W zestawie do każdej z trzech lamp dołączono lekki statyw, filtry FX oraz zasilacz. Zestaw Explorer Kit został zaprojektowany z myślą o fotografach, którzy zabierają swoje lampy NEO 2 poza studio, aby w zaledwie kilka minut stworzyć profesjonalne oświetlenie, idealne dla fotografii portretowej, podczas imprez fotograficznych oraz filmowania.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem