4 lipca 2017, 10:15
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1816 razy

Rotolight poszerza ofertę akcesoriów dla ciągłego oświetlenia LED

Rotolight poszerza ofertę akcesoriów dla ciągłego oświetlenia LED

Producent oświetlenia LED – firma Rotolight – wprowadza szereg nowatorskich akcesoriów uzupełniających do popularnych lamp mocowanych na statywie, aparacie i kamerze, systemów oświetlenia studyjnego oraz do pracy w terenie dla fotografów i filmowców.

Oświetlenie Rotolight było do tej pory wykorzystywane w wielu kasowych filmach, takich jak "Skyfall" z serii o Jamesie Bondzie oraz "Kapitan Phillips", i jest chętnie używane przez wiodących fotografów i operatorów filmowych na całym świecie.
 
Akcesoria Rotolight zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom możliwość dostosowania oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Obecnie dostępnych jest ponad 35 akcesoriów, obejmujących statywy do lamp, wrota, kolorowe filtry, uchwyty, dyfuzory, głowice obrotowe, zaciski i elastyczne ramiona montażowe.

[kn_free]
 
Wiele z akcesoriów jest nieodłącznym elementem pracy poza studio, m.in. walizki podróżne, pokrowce przeciwdeszczowe, zapasowe zasilacze, adaptery, ładowarki, dodatkowe okablowanie, baterie i pokrowce na akcesoria. W ofercie dostępne są również bardzo wydajne baterie Rotolight Lithium Ion V-Mount Battery 95w/h oraz ładowarki V-Mount dwu- lub czterokanałowe (obsługujące dowolne baterie typu V-Mount). Bateria skonstruowana jest tak, aby zapewnić jak najlepsze osiągi lampom Rotolight AEOS i Anova PRO, a także innym obsługiwanym lampom LED.
 

[kn_advert]

Rotolight Spectrascope (w cenie 379 zł brutto) umożliwia użytkownikowi szybką weryfikację oświetlenia w studio lub plenerze. To przydatne narzędzie pozwala na ocenę każdego oświetlenia pod kątem analizy jego spektrum, które może wywołać niepożądane efekty barwne podczas fotografowania czy filmowania.

 


 
 www.swiatobrazu.pl