6 kwietnia 2011, 14:15
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 5243 razy

Rusza konkurs dla fotografów - wygraj atrakcyjne nagrody

Rusza konkurs dla fotografów - wygraj atrakcyjne nagrody

Firma Vertis.pl, twórca usługi ZarabiajNaFotografii.pl, organizuje konkurs dla profesjonalnych fotografów. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, w tym nagroda główna - voucher o wartości 6 000 zł na wycieczkę dla dwóch osób w dowolne miejsce na kuli ziemskiej.

Konkurs realizowany jest w serwisie ZarabiajNaFotografii.pl. Ta innowacyjna platforma internetowa umożliwia każdemu zainteresowanemu fotografowi udostępnienie i sprzedaż zdjęć poprzez specjalne galerie internetowe. Dzięki temu fotograf, uzupełniając swoją ofertę o sprzedaż zdjęć za pośrednictwem internetu, ma możliwość zwiększenia swojego dochodu pochodzącego z obsługi wszelkich eventów okolicznościowych np.: komunii, wesel czy imprez firmowych. Uczestnicy sfotografowanego wydarzenia, powiadomieni uprzednio o zamiarze utworzenia ekspozycji (np. za pośrednictwem specjalnych wizytówek), będą mogli nabyć interesujące ich zdjęcia. Z kolei fotografowie, mają szansę zarobić dodatkowe pieniądze na zdjęciach, których pierwotnie by nie wykorzystali.

Aby wziąć udziału w konkursie, należy założyć oraz aktywować konto fotografa w serwisie Zarabiajnafotografii.pl i rozpocząć sprzedaż zdjęć. Użytkownicy platformy mają niepowtarzalną okazję zarabiać na zdjęciach, poszerzyć grono swoich odbiorców, a dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest podzielony na miesięczne etapy i będzie trwał do końca 2011 roku. Na zwycięzców, czyli trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki (zarobiły najwięcej na sprzedaży zdjęć w serwisie), czekają atrakcyjne nagrody: voucher o wartości 6000 zł do wykorzystania na dowolnie wybraną wycieczkę dla dwóch osób (z oferty portalu wczasyzagraniczne.eu), profesjonalne warsztaty fotograficzne i tablet ViewPad 7.

Ponadto, w każdym miesiącu wyróżniony zostanie Lider Miesiąca, czyli osoba, która osiągnie najlepszy wynik w ostatnich 30 dniach. Otrzyma on nagrodę w postaci konta fotografa w wersji srebrnej na platformie Zarabiajnafotografii.pl, a także możliwość prezentacji swojej sylwetki oraz dorobku fotograficznego w serwisie.

Warunkiem udziału w konkursie jest przestrzeganie zasad regulaminu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie http://www.zarabiajnafotografii.pl.

ZarabiajNaFotografii konkurs fotograficzny konkurs dla fotografów


INFORMACJE O KONKURSACH
Nagroda
Czas trwania 21 kwietnia 2011 - 31 grudnia 2011
Kategoria


www.swiatobrazu.pl