Rusza konkurs dla fotografów - wygraj atrakcyjne nagrody

Rusza konkurs dla fotografów - wygraj atrakcyjne nagrody

Firma Vertis.pl, twórca usługi ZarabiajNaFotografii.pl, organizuje konkurs dla profesjonalnych fotografów. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody, w tym nagroda główna - voucher o wartości 6 000 zł na wycieczkę dla dwóch osób w dowolne miejsce na kuli ziemskiej.


Konkurs realizowany jest w serwisie ZarabiajNaFotografii.pl. Ta innowacyjna platforma internetowa umożliwia każdemu zainteresowanemu fotografowi udostępnienie i sprzedaż zdjęć poprzez specjalne galerie internetowe. Dzięki temu fotograf, uzupełniając swoją ofertę o sprzedaż zdjęć za pośrednictwem internetu, ma możliwość zwiększenia swojego dochodu pochodzącego z obsługi wszelkich eventów okolicznościowych np.: komunii, wesel czy imprez firmowych. Uczestnicy sfotografowanego wydarzenia, powiadomieni uprzednio o zamiarze utworzenia ekspozycji (np. za pośrednictwem specjalnych wizytówek), będą mogli nabyć interesujące ich zdjęcia. Z kolei fotografowie, mają szansę zarobić dodatkowe pieniądze na zdjęciach, których pierwotnie by nie wykorzystali.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem