Rybnickie święto kina niezależnego. RePeFeNe – Rybnicki Festiwal Filmowy 2008

Rybnickie święto kina niezależnego. RePeFeNe – Rybnicki Festiwal Filmowy 2008

W ostatnią niedzielę zakończyły się VII Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego „RePeFeNe”. Spośród nadesłanych na konkurs filmów jury przyznało nagrody za najlepszą fabułę, dokument i film eksperymentalny. ŚwiatObrazu patronował festiwalowi - i oto nasza relacja z Rybnika.


W dniach 24-28 września odbyły się VII Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego „RePeFeNe”.  Impreza jest organizowana przez pasjonatów kina, którzy znaleźli bardzo przytulne schronienie w Centrum Kultury Chwałowice w Rybniku.
Grupa działa od ok. 10 lat, skupia się przede wszystkim na produkcji filmowej, prowadzeniu zajęć z filmu i teatru, klubu dyskusyjnego oraz organizacji imprez filmowych. Z początku nieformalna inicjatywa z czasem nabrała rozmachu, zdobywając lokalną publiczność i zainteresowanie ze strony mediów. Rybniccy pasjonaci kina funkcjonują pod nazwą Klub Filmu Niezależnego, którego centralna postacią jest Mirosław Ropiak, a współzałożycielami Adam Doliba i Jacek Klimek.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem