Rząd USA przyznaje, że ma więcej filmów i zdjęć UFO

Rząd USA przyznaje, że ma więcej filmów i zdjęć UFO

Rząd USA przyznał, że posiada materiały filmowe przedstawiające UFO, ale nie będzie ich udostępniać - jako przyczynę podał ochronę bezpieczeństwa narodowego - W maju Pentagon zorganizował konferencję na temat obserwacji UFO, podczas której zaprezentowano filmy z tajemniczymi obiektami. Była to pierwsza taka konferencja na temat UFO na Kapitolu od lat 60. XX wieku.


Marynarka Wojenna USA nie chce dzielić się nagraniami z UFO

Teraz Marynarka Wojenna USA poinformowała, że publikowanie jakichkolwiek innych filmów o UFO zaszkodziłoby bezpieczeństwu narodowemu, a wszystkie rządowe filmy z UFO są informacjami tajnymi. Według Marynarki Wojennej rozpowszechnianie nowych filmów z UFO mogłoby dostarczyć przeciwnikom USA cennych informacji na temat Departamentu Obrony czy operacji marynarki, ukazując przy tym ich słabe punkty lub informując o zdolnościach operacyjnych. Według Marynarki nie można publikować nawet fragmentów nagrań. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem