Samsung ES30 - prosty kompakt z szerokim kątem

Samsung ES30 - prosty kompakt z szerokim kątem

Samsung pokazał kolejny prosty aparat z serii Essential. Do głównych wyróżników kompaktu ES30 należą 12.2-megapikselowa matryca CCD o rozmiarze 1/2.33 cala, obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym (ekwiwalent 27-135 mm dla pełnej klatki) i 3-calowy ekran LCD.


Wydając na cyfrówkę Samsung ES30 149 euro, czyli około 600 złotych, otrzymamy standardowy, prosty aparat z szerokokątnym obiektywem o jasności f/3.5 na krótkim końcu. Za jakość zdjęć odpowiedzialna będzie 12.2-megapikselowa matryca CCD, a samo kadrowanie odbędzie się za pomocą 3-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 230 tys. punktów. Minusem jest na pewno niemożliwość nagrywania filmów w rozdzielczości wyższej niż VGA (640 x 480, 30 klatek na sekundę).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem