Samsung EX1 - test

Samsung EX1 - test

Samsung EX1 jest aparatem skierowanym do wymagających amatorów. Oferuje tryby manualne, zapis w formacie RAW, duży, 3-calowy wyświetlacz oraz obiektyw o zakresie ogniskowych 24-72 mm (dla filmu 35 mm). Tym, co wyróżnia EX1 w tej klasie sprzętu, jest światłosiła zastosowanej optyki – obiektywu o świetle f1.8-2.4 nie posiada żadna z konstrukcji konkurencyjnych firm.

Sytuacja na rynku nowego Samsunga będzie trudna. Z jednej strony będzie konkurował między innymi z niedawno zaprezentowanym Lumixem LX-5, do tego dochodzi zbliżająca się premiera wyczekiwanego następcy Canona G11. Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że przedział cenowy w jakim plasuje się EX1 pozwala na kupno prostej lustrzanki.

Opierając się na specyfikacji EX1 można śmiało założyć, iż ten aparat odniesie sukces rynkowy i nawet jeśli nie zostanie liderem w swojej klasie, to na pewno uplasuje się czołówce. Przekonajmy się w praktyce czy Samsung EX1 spełni pokładane w nim nadzieje.

Budowa


 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem