Samsung NX11 - test

Samsung NX11 - test

NX11 to kolejny bezlusterkowiec ze stajni Samsunga, zmodernizowana wersja modelu NX10. Wyposażony w matrycę APS-C aparat zamknięto w obudowie przypominającej zminiaturyzowaną lustrzankę. W stosunku do poprzednika w tym modelu dokonano kilku zmian, z których najważniejszą jest wprowadzenie obsługi trybu i-Function. Zapraszamy do testu aparatu Samsung NX11.
Budowa i menu


Mimo iż Samsung NX11 należy do wyłaniającej się powoli kategorii "większych bezlusterkowców" – z wyprofilowanym uchwytem, wizjerem i lampą błyskową, to jego rozmiary oraz waga pozostają na stosunkowo niskim poziomie. Korpus i elementy sterujące wykonano z plastiku, jednak całość sprawia solidne wrażenie, a do jakości wykonania trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Uchwyt aparatu pokryty został gumowym materiałem, dzięki czemu NX11 nie wyślizguje się z ręki podczas używania.

Samsung NX11 test

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem