Samsung NX20 – pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe

Samsung NX20 – pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe

Bezpośredni następca pierwszego bezlusterkowca jest szybszy, lepszy i generuje zdjęcia w wyższej rozdzielczości. Można było się tego spodziewać, prawda? Samsung NX20 działa naprawdę płynnie, jest to jeden z najlepszych na rynku aparatów, jeśli patrzeć pod kątem responsywności.

Szczególnych innowacji producent tu nie zamieścił; otrzymujemy po prostu porządny, szybki sprzęt w dobrej cenie, godny miana aparatu flagowego. Jeśli zależy Wam na ergonomii i niskich szumach, to przesiadka z NX10 jest wręcz obowiązkowa.

Pierwsze wrażenia


NX10 trzymałem w rękach dość dawno temu (jeśli mierzyć tę wartość przez postęp w fotografii cyfrowej), ale po wyjęciu z pudełka nowy Samsung wydał się bardzo zbliżony kształtem. Konstrukcja korpusu jest niemal identyczna, poprawie uległo tylko profilowanie, producent użył też chyba innej, bardziej przyczepnej gumy. Kompakt dobrze leży w ręce, co jest jedną z jego największych zalet. Ani dłoń ani nadgarstek nie zmęczą się nawet przy dłuższym użytkowaniu NX20 – i za to należy ten specyficzny model cenić.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem