Samsung NX30 dostępny w Polsce - znamy cenę!

Samsung NX30 dostępny w Polsce - znamy cenę!

Polski oddział firmy Samsung poinformował w dniu dzisiejszym o dostępności najnowszego topowego aparatu bezlusterkowego Samusung NX30, który zaprezentowany został na początku tego roku na targach CES i wzbudził niemałą sensację. Znana jest też sugerowana cena tego modelu. Wysoka, czy umiarkowana? O tym już zadecydują nabywcy. My uważamy ją za całkiem przyzwoitą, choć konkurencja w postaci Sony i modelu α6000 wydaje się jednak stanowić bardziej atrakcyjną ofertę.


Przypomnijmy kilka szczegółów: Samsung NX30 to najbardziej zaawansowany aparat w historii systemu bezusterkowego NX i jeden z najciekawszych bezlusterkowców w ogóle. Stylizowany na klasyczną (choć małą lustrzankę) korpus oparty na 20-megapikselowej matrycy formatu APS-C wyposażono m.in. w zupełnie nowy wyciągany i odchylany wizjer elektroniczny o rozdzielczości XGA (1024×768 piskeli, co daje łącznie rozdzielczość 2,36 mln. punktów światłoczułych), wykonany w technologii AMOLED, moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi/NFC, migawkę naświetlającą z minimalnym czasem 1/8000 s i czułość matrycy regulowaną w zakresie 100-25600 ISO. Aparat może też filmować w trybie 1080/60p i zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji kontroli dźwięku.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem