Samsung NX30 - nowy bezlusterkowiec klasy Premium

Samsung NX30 - nowy bezlusterkowiec klasy Premium

Jedną z najciekawszych premier początku 2014 roku ogłosiła firma Samsung. Szczególnego rozbudowania doczekał się sektor aparatów bezlusterkowych. Oprócz nowych obiektywów dla systemu NX przedstawiono też korpus, który nie tylko może się stać najbardziej pożądanym modelem tego producenta, ale też jednym z najciekawszych bezlusterkowców w ogóle. Jeśli tak się stanie, to możemy być świadkami narodzin nowego „konia pociągowego” tego systemu.


A taki koń pociągowy byłby niewątpliwie potrzebny. System NX opracowany i promowany przez Samsunga niezmiennie cieszy się dość umiarkowaną popularnością. Na szczęście Samsung NX30 ma wszystko, czego można oczekiwać po wysokiej klasy bezlusterkowcu, a nawet trochę więcej. Ta 20-megapikselowa cyfrówka formatu APS-C nie tylko dysponuje przejętym z Samsunga NX300 hybrydowym układem AF (nosi on nazwę AF System II), ale też wprowadza wiele swoich własnych nowatorskich rozwiązań.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem