Samsung prezentuje przenośną nagrywarkę DVD dla ultrabooków i tabletów

Samsung prezentuje przenośną nagrywarkę DVD dla ultrabooków i tabletów

Samsung wprowadza na rynek zewnętrzną, przenośną nagrywarkę DVD o smukłej konstrukcji. Urządzenie jest zasilane przez USB i będzie pracować z systemami Windows 7, Mac OS X oraz tabletami bazującymi na Androidzie 3.1 lub nowszym.


Samsung SE-218BB została zaprojektowana - cytując producenta - "specjalnie, aby rozszerzyć możliwości nowej generacji ultrabooków, kompaktowych laptopów i tabletów". Najwazniejszym elementem konstrukcji jest niewielka grubość urządzenia (14 mm) i masa (255 gramów), dzięki czemu nagrywarka jest jednym z najbardziej kompaktowych napędów optycznych na rynku. Samsung zaimplementował tu technologię Smart Power, dzięki której wystarczy podłączyć urządzenie do komputera - bez konieczności użycia zewnętrznego zasilacza. Kolejną technologią jest Buffer Under Run, eliminujący błędy w zapisie danych podczas nagrywania danych na komputerach o słabszej wydajności, również w trakcie korzystania z wielu aplikacji jednocześnie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem