Samsung ST30 - tani kompakt z szerokim kątem

Samsung ST30 - tani kompakt z szerokim kątem

W chwilę po zakończeniu targów CES 2011, Samsung prezentuje nowy aparat kompaktowy - ST30. Cyfrówka wyposażona została w 10.1-megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw z trzykrotnym zoomem optycznym.


Atutem aparatu Samsung ST30 jest także jego cena - sprzęt będzie dostępny w marcu w cenie ok. 100 dolarów amerykańskich (ok. 290 złotych). Sercem ST30 jest 10.1-megapikselowa matryca CCD o przekątnej 1/3 cala. Niewątpliwą zaletą jest szerokokątny obiektyw (od 28 mm) z trzykrotnym zoomem optycznym, niewielkie wymiary (82 x 51.9 x 16.9 mm) i sporo trybów automatycznych. Użytkownik będzie mógł także skorzystać z różnych udogodnień, takich jak detekcja twarzy, detekcja mrugnięcia czy uśmiechu oraz autoportret.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem