Samsung F1080 - odtwarzacz DVD inspirowany pięknem natury

Samsung F1080 - odtwarzacz DVD inspirowany pięknem natury

Dla wielu użytkowników poza technicznymi możliwościami nowych urządzeń równie ważny jest ich wygląd. W końcu nikt nie będzie chował kina domowego pod łóżkiem, a telewizora w szafie. Nowe urządzenia nie tylko powinny, ale w zasadzie teraz już muszą stanowić element wystroju pomieszczenia w którym się znajdują. Dzisiaj Samsung prezentuje odtwarzacz DVD zamknięty w minimalistycznej i eleganckiej obudowie, której kształty mają przypominać oszlifowane w górskim strumieniu kamienie.


Samsung F1080 będzie się świetnie prezentował w każdym nowoczesnym mieszkaniu. Model dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym (oznaczonym dodatkową literą W). Dzięki ich uniwersalności oraz małym wymiarom urządzenia (240 x 50.5 x 243 mm) doskonale wpasuje się w każde wnętrze.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem