Samsung GX - 20 - bliźniak K20D

Samsung GX - 20 - bliźniak K20D

Wraz z pojawieniem się następcy modelu K10D w postaci K20D Samsung w tym samym czasie zaprezentował nowy model GX - 20. Jak wiemy Samsung GX - 10 był bratem bliźniakiem modelu K10D różniący się głównie designem obudowy.

 


Samsung GX - 20 jest również podobny do modelu K20D. GX - 20 wyposażono w matrycę CMOS o rozdzielczości 14.6 megapikseli, stabilizację obrazu polegającą na wprawianiu w ruch matrycy, ochronę sensora przed kurzem oraz innymi zabrudzeniami. Korpus został zabezpieczony przed wodą oraz kurzem. Mamy tutaj również duży 2.7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 230.000 punktów oraz podgląd na żywo (Live View). Posiada filtr Enhanced Digita  pozwalający na zwiększenie dynamiki obrazu (HDR - High Dynamic Range & Pixel Mapping). Maksymalna czułość ISO wynosi 6400. Czyli Samsung GX - 20 jest również bratem bliźniakiem modelu K20D. Różnica pomiędzy obydwoma modelami wynika z designu obudowy, innego menu i według Samsunga zastosowanego innego algorytmu kompresji plików JPEG.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem