Samsung SC - HMX20C

Samsung SC - HMX20C

Dzisiaj w ofercie producentów kamer wideo znajdujemy coraz więcej kamer wideo wykorzystujących jako nośnik karty flash, wbudowaną pamięć flash lub dyski twarde. Firma Samsung zaprezentowała nowy model kamery o symbolu SC - HMX20C który to właśnie został wyposażony w wbudowana pamięć flash.

 


Nowy model Samsunga wyposażony został w matrycę CMOS o przekątnej 1.8 cala i rozdzielczości 6 megapikseli oraz obiektyw z 10x zoomem.  SC - HMX20C rejestruje materiał o rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Nagrany przez nas materiał wideo jest zapisywany na wbudowanej pamięci flash o pojemności 8GB, a gdy wbudowana pamięć okaże się za mała możemy wykorzystać karty SDHC / MMC+ do jej rozszerzenia. Dzięki  SC - HMX20C możemy wykonywać również fotografie o maksymalnej rozdzielczości 8 megapikseli.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem