Samyang 24 mm f/1.4 ED AS UMC już wkrótce

Samyang 24 mm f/1.4 ED AS UMC już wkrótce

Firma Delta, przedstawiciel marki Samyang w Europie, informuje o planowanym wprowadzeniu na rynek nowego obiektywu - 24 mm f/1.4 ED AS UMC.


Samyang 24 mm f/1.4 ED AS UMC skonstruowany został z 13 soczewek, ułożonych w 12 grupach. Producent podkreśla, iż cztery z soczewek wykonano ze szkła o niskiej dyspersji (ED), natomiast dwie następne są soczewkami asferycznymi. Zastosowano także wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne typu UMC, zapewniające doskonałą transmisję światła. Samyang 24 mm f/1.4 ED AS UMC zaprojektowano z myślą o współpracy z najpopularniejszymi lustrzankami, wyposażonymi w matryce formatu 35 mm lub mniejszego. Dostępne mocowania to Canon, Cztery Trzecie, Nikon AE, Pentax, Samsung NX oraz Sony A.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem