Samyang 35 mm f/1.4 AS UMC - finalna wersja obiektywu

Samyang 35 mm f/1.4 AS UMC - finalna wersja obiektywu

Krakowska firma Delta prezentuje wyczekiwaną, finalną wersję obiektywu Samyang 35 mm f/1.4 AS UMC. Nowy obiektyw to także nowa stylistyka, której charakterystycznym elementem jest metaliczny, czerwony pierścień.


Premiera koncepcyjnej wersji obiektywu Samyang 35 mm f/1.4 AS UMC miała miejsce na zeszłorocznych targach Photokina w Kolonii. Od września 2010 roku koreański producent pracował nad udoskonaleniem możliwości optycznych tego manualnego szkła. Owocem tych kilkumiesięcznych prac jest prezentowana dzisiaj finalna wersja obiektywu, w której zgodnie z sugestiami potencjalnych użytkowników dodano m.in. skalę głębi ostrości, zmniejszono także wymiary tubusu. Poza tym dodano metaliczny pierścień w kolorze czerwonym, mający podnosić walory estetyczne.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem