Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC - pierwsze zdjęcia testowe

Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC - pierwsze zdjęcia testowe

W ofercie coraz bardziej popularnej i cenionej firmy Samyang pojawił się nowy, bardzo ciekawy obiektyw - jest nim Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC. Prezentujemy pierwsze zdjęcia testowe wykonane tym właśnie szkłem. Zapraszamy do ich obejrzenia.


Obiektywy koreańskiej marki Samyang zdążyły już na dobre zagościć na polskim rynku. Początkowo przyjmowane raczej sceptycznie, szybko pokazały, że bardzo dobrą jakość optyczną pogodzić można z umiarkowaną ceną. Oferta producenta poszerzyła się ostatnio o konstrukcję wyjątkowo ciekawą - jest nią obiektyw o ogniskowej 35 mm i światłosile f/1,4/ Tego rodzaju umiarkowanie szerokokątne szkła są wyjątkowo cenione i poszukiwane, zwłaszcza przez fotografów reportażowych. Niestety - systemowe urządzenia zwykle są też nadzwyczaj drogie. Prezentujemy dziś pierwsze zdjęcia testowe obiektywu, Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC, szkła, które będzie przeczyło temu faktowi. Pełny test ukaże się wkrótce na łamach naszego serwisu, dziś natomiast prezentujemy pierwsze zdjęcia testowe.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem