Sanyo PLC-XU4001

Sanyo PLC-XU4001

Sanyo PLC-XU4001, dzięki jasności 4000 ANSI lumenów, wbudowanemu głośnikowi, złączu HDMI oraz oprogramowaniu Crestron RoomView, to świetne narzędzie do multimedialnych prezentacji.


Sanyo PLC-XU4001 może pochwalić się jasnością 4000 ANSI lumenów, uzyskiwaną dzięki 245-wattowej lampie. Zapewnia to doskonały obraz również w trudnych warunkach, nawet dużego natężenia oświetlenia zewnętrznego. System inteligentnego sterowania pracą lampy ma za zadanie optymalizować zużycie energii elektrycznej oraz zwiększyć żywotność lampy, jak deklaruje producent, nawet do pięciu tysięcy godzin, co obniża całkowite koszty eksploatacji. Z pozostałych, podstawowych cech, mamy rozdzielczość XGA oraz kontrast o współczynniku 2000:1.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem