Satyam Dave i wystawa "Wiek ekspresji" na inSPIRACJACH 2012

Satyam Dave i wystawa "Wiek ekspresji" na inSPIRACJACH 2012

"Wiek ekspresji" to kolejna wystawa fotograficzna, która zostanie zaprezentowana na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Wizualnej inSPIRACJE. Satyam Dave uchwycił paletę emocji malujących się na ludzkich twarzach.


Wystawa Wiek ekspresji to efekt projektu, w ramach którego Satyam Dave fotografował ludzkie twarze, starając się uchwycić myśli i nastroje fotografowanych osób. "Zbierając materiał do projektu, odwiedziłem wiele ważnych miejsc, jak Domy Starości czy Instytuty dla niewidomych.  Dzięki fotografowaniu tych postaci, mogłem odkryć rozmaitość ekspresji na twarzach zarówno osób niewidomych, jak i starszych ludzi, porzuconych przez swe dzieci. Starałem się również uchwycić historię, kryjącą się za każdą z tych twarzy. Ta część projektu była dla mnie szczególnie fascynująca." - mówi.

Wystawa odbędzie się w szczecińskiej Galerii FOTART, w trakcie trwania Festiwalu inSPIRACJE, w dniach od 1 do 3 czerwca 2012 roku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem