9 listopada 2012, 11:52
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 4133 razy

"Sceny z życia" – Sony Creative Software zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszy film

"Sceny z życia" – Sony Creative Software zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszy film

Firma Sony Creative Software producent Sony Vegas Pro, zaawansowanej platformy edycyjnej do montażu nieliniowego, niezwykle popularnej również w Polsce i uważanej za jedną z najbardziej rozpowszechnionych wśród profesjonalistów świadczących usługi filmowe, zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszy film "Sceny z życia".

W otaczającej nas rzeczywistości już prawie każdy na co dzień posługuje się cyfrowym urządzeniem z funkcją nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości. Konkurs "Sceny z życia" to doskonała okazja, aby wykorzystać tę możliwość i nakręcić ciekawe i oryginalne sceny.

Tworzenie ruchomych obrazów z każdym dniem staje się popularniejsze, coraz więcej fotografów, od premiery pierwszej lustrzanki przystosowanej do rejestracji sekwencji wideo, próbuje swoich sił w realizacji różnego rodzaju filmów. Potrzebujesz wskazówek? Zajrzyj do cyklu poradników "Filmowanie aparatem".

Pokaż fragment Twojego życia w postaci maksymalnie 3-minutowego filmu. Jeżeli poddasz materiał wideo obróbce i opiszesz jak to zrobiłeś Twój film będzie walczył o nagrodę w postaci programu Sony Vegas Pro 12. Jeżeli materiał wideo nie będzie poddany obórce Twój film będzie walczył o nagrody w postaci programów Sony Movie Studio HD Platinum Suite 12.

Nagrody
 

I miejsce Sony Vegas Pro 12

konkurs wideo

 

Czytaj recenzję programu Sony Vegas Pro 12

 

II miejsce i III miejsce Sony Movie Studio HD Platinum Suite 12

 

 

konkurs wideo

 

Jak dodać film do konkursu?

Jeżeli Twój film został zamieszczony na YouTube.com wystarczy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl na stronie konkursowej, dodać kod źródłowy filmu oraz zaakceptować regulamin konkursu.

KROK 1. Wybierz opcję "Udostępnij" pod oknem filmu na YouTube.com

KROK 2. Wybierz opcję "Umieść" pod oknem filmu na YouTube.com

KROK 3. Kopiuj podświetlony na niebiesko kod do formularza na stronie konkursowej

 

konkurs wideo Sony Vegas Pro

W formularzu w polu opis dodaj informacje o montażu.


Jeżeli posiadasz film na dysku komputera wystarczy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl i klikając na link skorzystać z programu, który automatycznie doda film do konkursu.

W formularzu w polu opis dodaj informacje o montażu.

 

Uwaga: Filmy konkursowe są moderowane w redakcji SwiatObrazu.pl, czas akceptacji to maksymalnie 24 godziny w dni robocze.

 

Konkurs trwa od 9 listopada 2012 roku do 9 stycznia 2013 roku

Regulamin

Galeria filmów

 

 www.swiatobrazu.pl