Schronienia bezdomnych wewnątrz bogatych rezydencji

Schronienia bezdomnych wewnątrz bogatych rezydencji

Jana Sophia Nolle przygotowała kontrastujące ze sobą zestawienia, które ukazują dobytek bezdomnych ludzi, umieszczony wewnątrz drogich rezydencji - Przepych pojedynczych pomieszczeń zderza się ze świadomością, iż rzeczy bezdomnych składają się nie tylko na cały ich dobytek, ale również tworzą ich schronienie.


Wnętrza bogatych rezydencji sfotografowane przez Janę Sophia Nolle mają różne oblicza - od ociekających luksusem po minimalistyczne formy. Niezależnie od tego czy są wypełnione drogimi przedmiotami, czy raczej we wnętrzach stoi tylko kilka obiektów, wszystkie elementy wystroju stanowią wybór mieszkańców a nie konieczność zgotowaną niekiedy przez los. Chociaż część pomieszczeń same w sobie niekoniecznie byłyby postrzegane jako luksusowe, to w zestawieniu z dobytkiem bezdomnych osób zaczynają jawić się jako pełne przepychu.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem