Seagate GoFlex Satellite - zewnętrzny dysk twardy z modułem Wi-Fi i akumulatorem

Seagate GoFlex Satellite - zewnętrzny dysk twardy z modułem Wi-Fi i akumulatorem

Seagate GoFlex Satellite to zewnętrzny dysk twardy zasilany bateryjnie i korzystający z sieci Wi-Fi, by przesyłać materiał. Był on projektowany głównie z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, potrzebujących dodatkowego miejsca na sporządzanie kopii plików, składowanie filmów czy muzyki.


Seagate GoFlex Satellite będzie w stanie współpracować z każdym urządzeniem mobilnym wyposażonym w moduł Wi-Fi. Z 500 gigabajtami pojemności i zgodnością ze standardem 802.11 b/g/n, a także akumulatorem (ładowalnym za pośrednictwem złącza USB 3.0/2.0), nowy Satellite jest dość ciekawą propozycją. Zmieścimy na nim całą bibliotekę filmów, nagrywanych smartfonami, muzykę, zdjęcia czy masę dokumentów. Urządzenia można połączyć za pośrednictwem aplikacji GoFlex Media (na razie dostępnej jedynie dla iOS, później także dla Androidów) lub zwykłej przeglądarki internetowej. Dysk jest już dostępny w przedsprzedaży na stronach producenta i w sieci Amazon. Sugerowana cena detaliczna to 199 dolarów amerykańskich.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem