Selekcja i maski w Adobe Photoshop

Selekcja i maski w Adobe Photoshop

Cała potęga Adobe Photoshop tkwi w odpowiednim selekcjonowaniu i maskowaniu elementów projektu. Selekcja jest jedną z podstawowych czynności jakie trzeba wykonać, by wskazać w programie, które z elementów zdjęcia będą podlegały edycji, a które będą przed nią chronione. Maska warstwy natomiast odkrywa i zakrywa obszary zdjęcia, tak by nie naruszać oryginalnych pikseli w trakcie pracy z narzędziami w rodzaju "Gumki" czy "Pędzla".

Redakcja SwiatObrazu.pl przygotowała dla Czytelników wyjątkową okazję: promocyjny pakiet dwóch filmów szkoleniowych, których czas trwania wynosi ponad 4,5 godziny, a cena tylko 129 zł (w tym 23% VAT). Kupując filmy w pakiecie oszczędzasz prawie 70 zł! Uwaga: czas promocji jest ograniczony.


Do kogo kierujemy pakiet?

Pakiet filmów kierujemy do osób, które opanowały już posługiwanie się interfejsem programu Adobe Photoshop na poziomie podstawowym. Szkolenie polecamy fotografom i grafikom, pragnącym usystematyzować wiedzę z zakresu selekcji obiektów rastrowych i wektorowych oraz maskowania.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem