Selekcja obiektów w Adobe Photoshop - film szkoleniowy

Selekcja obiektów w Adobe Photoshop - film szkoleniowy

Selekcja w programie Adobe Photoshop jest jedną z podstawowych czynności, jakie musi wykonać Użytkownik, by wskazać programowi, które z elementów projektu (fotografii) będą podlegały edycji, a które będą przed nią chronione. Często zdarza się tak, że tylko pewne elementy fotografii (grafiki) muszą być edytowane, inne zaś nie mogą ulec zmianie. W takich sytuacjach umiejętność właściwego doboru narzędzia do zaznaczenia i dokładnej selekcji obiektu jest najważniejsza, by skończyć zadanie w Adobe Photoshop. Selekcja jest procesem czasochłonnym, ale jeśli chodzi o zasadę działania narzędzi zaznaczających - prosta.

Cel filmu szkoleniowego:

Celem filmu szkoleniowego jest przedstawienie podstawowych narzędzi do zaznaczania elementów rastrowych i wektorowych w programie Adobe Photoshop, tak by Użytkownik miał świadomość, że ma wybór między wieloma sposobami selekcji, w zależności od tego, co chce wyselekcjonować z fotografii bądź innego projektu graficznego. Umiejętność właściwego doboru narzędzia do rodzaju selekcjonowanego obiektu jest początkiem udanej pracy w Adobe Photoshop. Na konkretnych przykładach film pokazuje sposób pracy z poszczególnymi narzędziami i szereg opcji dodatkowych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem