Serwis 500px.com pracuje nad wdrożeniem usługi handlu zdjęciami

Serwis 500px.com pracuje nad wdrożeniem usługi handlu zdjęciami

Jeden z największych na świecie serwisów hostingowych fotografii, prezentujących wysoki poziom techniczny i merytoryczny, ogłosił, że pracuje nad nową usługą, której zadaniem jest umożliwienie kupowania i sprzedawania zdjęć. Nowy serwis o nazwie Prime charakteryzować ma wysoka jakość materiału i „ceny licencji na poziomie, zapewniającym twórcy godziwy zarobek”.


W chwili obecnej, serwis pośredniczący w kupnie i sprzedaży zdjęć do celów komercyjnych, podobny do tego, jaki serwis Flickr wprowadził w stosunku do zdjęć należących do portfela Getty Images, znajduje się w wersji wczesnorozwojowej, ale już teraz można zgłaszać swoją chęć do uczestnictwa w projekcie Prime (jak nazwana została nowa usługa) zarówno jako osoba kupująca, jak i sprzedająca fotografie.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem