Zajrzyj za kulisy sesji zdjęciowej fotografii, której realizacja zajęła 350 godzin

Zajrzyj za kulisy sesji zdjęciowej fotografii, której realizacja zajęła 350 godzin

Zdjęcie autorstwa Martina Stranka zatytułowane „I bloom for you” („Kwitnę dla Ciebie”) stanowiące część cyklu „I found the silence” („Znalazłem ciszę”) powstawało przez niemal przez 3 miesiące. Pomysł zrodził się w czerwcu 2018 roku, a inspiracją do jego powstawania była chęć ucieczki od codzienności, w której człowiek nie może być naprawdę sobą. Autor zdjęcia podzielił się tym, jak powstawał ten obraz, co stanowi świetną okazję, by zajrzeć za kulisy pracy profesjonalistów.


Jak wyglądała sesja zdjęciowa przeprowadzona przez Martina Stranka?

Podobnie jak pozostałe fotografie tworzące tę serię, najnowsze zdjęcie również zawiera elementy natury. W tym konkretnym dziele został przedstawiony wylewający się z auta strumien kwiatów, co ma symbolizować poczucie wolności. Jak mówi sam autor fotografii, "nie można dać sobie odebrać wolności". Dodaje również, że "społeczeństwo, w którym żyjemy nieustannie próbuje ograniczać, powstrzymywać przed działaniem i krytykować. Każdy powinien pozostać wiernym sobie i nie pozwolić na to, aby być zmuszonym do ucieczki do wyludnionych miejsc, gdzie poza zasięgiem społeczeństwa, można być naprawdę sobą".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem