Sesja zdjęciowa na plaży David Roemer

Sesja zdjęciowa na plaży David Roemer

Fotograf mody, pochodzący z Nowego Jorku David Roemer, początkowo studiował psychologię i sztukę. Po kilku latach pracy w reklamie przestał studiować malarstwo i rzeźbę - ostatecznie wybrał fotografię. W świecie fotografii mody jest wyjątkiem - nigdy nie był asystentem żadnego ze znanych fotografów, swój warsztat wypracował sam.


Pytany o modelkę idealną odpowiada bez wahania: Jest całkowicie zaangażowana, zna doskonale swoje ciało, jest niezwykle kreatywna. Potrafi zainspirować każdego, kto ją fotografuje i zawsze wnosi coś nowego. Nie podejmuję debaty na temat zbyt chudych modelek, nie widzę w tym problemu – byłyby tak samo piękne jak teraz z dodatkowymi kilogramami. Chodzi wyłącznie o odpowiednią proporcję, ciekawą twarz, niesamowitą osobowość i energię.
 
Davida Roemera od początku przygody z fotografią zawsze inspirowały przeciwieństwa: ying i yang, czerń i biel, piękno i brzydota, zły smak i dobry smak. Znalezienie kontrastu w każdej fotografii pozwala realizować spójną artystyczną wizję. Widać to doskonale również w "Studium piękna" Davida Roemera.
 

Josephine Skriver na zdjęciach Davida Roemera

Sesja zdjęciowa na plaży David Roemer Josephine Skriver


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem