Kulisy porywającej sesji zdjęciowej - Sails Chong fotografuje modę ślubną

Kulisy porywającej sesji zdjęciowej - Sails Chong fotografuje modę ślubną

Prezentujemy kolejny film zza kulis sesji zdjęciowej, przygotowany przez Studio NEXT-IMAGE. Autorem zdjęć jest niezwykle kreatywny Sails Chong, a fotografie zostały opublikowane w magazynie Vogue, prezentując modę ślubną. Sails Chong należy do światowej czołówki fotografów ślubnych i jest nierozerwalnie związany z dwoma markami: Hasselblad i Broncolor, a o swoim rodzimym rynku mówi: „Chiny to bardzo trudne miejsce dla fotografa ślubnego. Panuje tam zaciekła konkurencja i aby odnieść sukces musisz być najlepszy - i co za tym idzie, stale znajdować nowe pomysły na tworzenie wybitnych obrazów o najwyższej jakości".


Podczas oglądania filmu warto zwrócić  uwagę na to, ile pracy wymagało przygotowanie sesji. O tym jak szukać lokalizacji i planować sesję zdjęciową poza studiem na łamach Swiatobrazu.pl pisał Łukasz Malczewski - przypominamy jego porady.
 
sesja zdjęciowa
Fot. Sails Chong
 
"W dużych agencjach do tego typu zadań zatrudniane są specjalne osoby – skauci – których zadaniem jest wskazanie najbardziej odpowiedniego miejsca do danej sesji zdjęciowej, ale także zebranie wszystkich możliwych informacji o nim. Wchodzą w to takie kwestie, jak choćby dostęp do prądu, wody czy innych tego rodzaju udogodnień cywilizacyjnych.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem