Sesja zdjęciowa w grudniowym magazynie Playboy bez nagości? Eniko Mihalik w obiektywie Davida Bellemere

Sesja zdjęciowa w grudniowym magazynie Playboy bez nagości? Eniko Mihalik w obiektywie Davida Bellemere

Magazyn Playboy w zeszłym roku ogłosił, że rezygnuje z publikowania zdjęć rozebranych kobiet. Playboy ma nadal zamieszczać fotografie atrakcyjnych modelek, jednak ubranych. Redakcja magazynu "Playboy" uznała, że obecnie, kiedy praktycznie każdy ma telefon z dostępem do Internetu, oferującym także strony z pornografią, publikowanie zdjęć roznegliżowanych kobiet staje się bezcelowe. Czy sesja zdjęciowa wykonana przez Davida Bellemere rzeczywiście jest bez nagości? Oceńcie sami.


David Bellemere odkrył swoją miłość do fotografii w szkole. Jego wielkie zainteresowanie doprowadziło go do studiowania w szkole artystycznej w Paryżu, gdzie odkrył fotografię koncepcyjną. Następnie spędził dwa lata w Tajlandii i wrócił z jasną wizją dotycząca swojej twórczości: światło naturalne w fotografii mody, w której na pierwszym planie pojawi się postać delikatnej i zmysłowej kobiety.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem