Sezon na śluby rozpoczęty

Sezon na śluby rozpoczęty

Z robienia zdjęć na ślubach da się podobno wyżyć. I chyba wielu fotografów w ten sposób dorabia lub zarabia. Ale jednocześnie strasznie się tego wstydzi.


Zaczyna się sezon ślubny. Wszystkie pisma kobiece mają w tym miesiącu dodatki nie tylko o tym, jaką dobrać suknię, ale też jak długo przed ślubem rozpocząć kosmetyczne zabiegi, gdzie pojechać w podróż poślubną, jakie dobrać kwiaty do dekoracji weselnego stołu.

Łatwo można stworzyć listę zabytków, parków i różnych miejsc, których w soboty od maja do września lepiej nie odwiedzać. W ślubnym sezonie co ładniejsze miejsca w Polsce są okupywane przez młode pary i ich fotografów, kamerzystów, rodziny i gapiów. Zdjęcie na tle zabytku, zdjęcie pod kwitnącym krzakiem, z rodzicami, ze świadkami. A za rogiem następna para, czekająca na swoją kolej, na swoje niezapomniane zdjęcie w tym samym miejscu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem