Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E - 70-calowy gigant w Polsce

Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E - 70-calowy gigant w Polsce

Sharp wprowadza w Polsce do sprzedaży nowy, 70-calowy telewizor LCD z podświetleniem LED. Model AQUOS Quattron 3D LE835E może pochwalić się nie tylko wielkim ekranem, ale również względnie niedużym zużyciem prądu.


Sharp AQUOS Quattron 3D LE835E pozwoli zamienić pokój w salę kinową. Teoretycznie jest to zwykły telewizor, ale z przekątną 70 cali (177 centymetrów). Urządzenie bazuje na czterokolorowej technologii Quattron i pełnym podświetleniu białymi diodami LED, jest kompatybilny zarówno z trybem 2D, jak i 3D. Producent chwali się również technologią Scanning Backlight, dzięki której możliwe było osiągnięcie odświeżania obrazu na poziomie 200Hz, co z kolei pozwala na zmniejszenie rozmycia szybko przemieszczających się obiektów. Warto wiedzieć, iż nowy Sharp jest "oficjalnym telewizorem mistrzostw Euro 2012".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem