Sharp AQUOS LX na dziesiątą rocznicę

Sharp AQUOS LX na dziesiątą rocznicę

Zbliżająca się dziesiąta rocznica Sharp'owskiej serii AQUOS skusiła producenta do odświeżenia klasycznej linii panelów LCD - między innymi stosując w nowym LX Series podświetlenie LED i implementując kontrast na poziomie 2000000:1.


Dostępne są cztery rozmiary paneli - 40, 46, 52 i 60 cali. Modele od 46 cali w górę wyposażone zostały dodatkowo w  system audio ARSS 6, odtwarzający dźwięk w systemie 2.1, wystarczającym dla większości konsumentów. Model 40-calowy będzie sprzedawany bez głośników. Zastosowanie podświetlenia LED-owego pozwoliło na 30% oszczędności energii i uzyskanie kontrastu dynamicznego równego 2000000:1. Dodatkowymi atutami nowym AQUOSów LX jest autorska technologia Sharpa UV2A, która zapewni znacznie lepszą reprodukcję czerni przy zachowaniu wyżej wspomnianego progu prądożerności (~ 70%). Kolejnym atutem UV2A jest zdecydowanie większa efektywność optyczna.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem