Sierpniowe Dni Otwarte w Warszawskiej Szkole Reklamy

Sierpniowe Dni Otwarte w Warszawskiej Szkole Reklamy

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza gimnazjalistów, maturzystów, rodziców i wszystkie osoby zainteresowane nauką w Szkole na sierpniowe Dni Otwarte, jakie odbędą się 27 sierpnia (czwartek) o godzinie 18.00 oraz 29 sierpnia (sobota) o godzinie 12.00.


Dni Otwarte to okazja do zapoznania się z infrastrukturą Szkoły: studiem fotograficznym, pracowniami komputerowymi, malarskimi i rysunkowymi, pracownią wizażu, a także sprzętem fotograficznym i filmowym. To również możliwość poznania wykładowców oraz słuchaczy Szkoły, zadawania im pytań i uzyskania pełnych informacji o Szkole.

Dzięki pomocy pracowników sekretariatu, którzy chętnie wyjaśnią zasady indywidualnego kształtowania planu w WSR, systemu stypendialnego i systemu praktyk, opowiedzą o plenerach i kursach oraz o innych inicjatywach Szkoły, takich jak warsztaty Toster, konkursy, wystawy itp. goście Dni Otwartych otrzymają pełną wiedzę na temat WSR. Program Dni Otwartych składać będzie się z wykładu wprowadzającego, multimedialnej prezentacji Szkoły, oprowadzania oraz indywidualnych rozmów i konsultacji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem