26 września 2018, 09:00
Autor: Materiały prasowe
czytano: 1707 razy

SIGMA 40mm F1.4 DG HSM - nowy obiektyw z linii Art

SIGMA 40mm F1.4 DG HSM - nowy obiektyw z linii Art

Obiektyw ten posiada aż 3 elementy FLD (o transmisji zbliżonej do bardzo drogiego fluorytu) i 3 elementy SLD (o bardzo niskiej dyspersji) które niwelują powstawanie wszelkiego rodzaju aberracji. Efektem jest generowanie obrazu o wysokiej rozdzielczości na całej szerokości kadru, podczas gdy zjawiska takie jak dystorsja, koma czy flary zostały zminimalizowane do bardzo niewielkiego poziomu. Dzięki temu, ten jasny obiektyw standardowy łączy w sobie piękny i naturalny bokeh oraz rozdzielczość kompatybilną z rozdzielczością 8K.

Przednia soczewka obiektywu została pokryta powłokami o działaniu wodoodpornym i antytłuszczowym, co w połączeniu z pyło- i bryzgoszczelną obudową zapewnia bezproblemowe użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo, zaktualizowany algorytm AF, oraz ultradźwiękowy silnik HSM zapewniają niezwykle cichą i szybką pracę.

Wysokiej jakości obiektywy filmowe SIGMA CINE LENS wykorzystywane przez profesjonalnych filmowców muszą zachować taką samą charakterystykę na całej powierzchni matrycy. "Jakoś optyczna bez kompromisów" to idea która przyświeca najwyżej jakości obiektywom filmowym. Dokładnie te same założenia przyświecają linii obiektywów Art. SIGMA 40mm F1.4 DG HSM Art to obiektyw który pierwotnie został zaprojektowany z myślą spełnienia tej idei w świecie filmowym, a teraz został zaadoptowany do świata fotografii.

Pozostałe cechy obiektywu SIGMA 40mm F1.4 DG HSM

Specyfikacja SIGMA 40mm F1.4 DG HSM

SIGMA 40mm F1.4 DG HSM sigma40mmArt sigmaArt sigma

 

SIGMA 40mm F1.4 DG HSM sigma40mmArt sigmaArt sigma

SIGMA 40mm F1.4 DG HSM sigma40mmArt sigmaArt sigma

 www.swiatobrazu.pl