SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM - pierwszy na świecie teleobiektyw o 10-krotności zoom i ogniskowej 600mm

SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM - pierwszy na świecie teleobiektyw o 10-krotności zoom i ogniskowej 600mm

Pokrywając zakres od 60mm do 600mm, ten 10-krotny super teleobiektyw zachowuje tę samą jakość obrazu co SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM z linii Sports. Dzięki wyjątkowej konstrukcji 25 elementów w 19 grupach, obiektyw prezentuje równą jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych. Dodatkowo, obiektyw ten został wyposażony w inteligentny system OS, który zapewnia efekt stabilizacji na poziomie 4 EV. Szybki AF, dzięki ultradźwiękowemu silnikowi HSM ze zaktualizowanym algorytmem, umożliwia błyskawiczne uchwycenie chwili. Wysoka uniwersalność, wysoka jakość obrazu i duża mobilność, to cechy które stawiają obiektyw SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM na nowy poziom jakościowy uniwersalnych obiektywów.


SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM 

Obiektyw wyposażono w 3 elementy FLD (o właściwości zbliżonej do fluorytu) i 2 elementy SLD (o niskiej dyspersji) aby zapobiec występowaniu wszelkiego rodzaju aberracji chromatycznych, które pojawiają się często przy bardzo dużych ogniskowych. Dzięki temu, obiektyw cechuje się wysoką rozdzielczością od centrum, do brzegów kadru. Dodatkowo, fotografując z ogniskową 200mm, obiektyw SIGMA 60-600mm F4.5-6.3 DG OS HSM możemy wykorzystywać jako obiektyw macro, dzięki powiększeniu 1:3.3.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem