Sigma SD1 Merrill

Sigma SD1 Merrill

Sigma SD1 Merrill nie różni się niczym od klasycznej SD1. Przynajmniej pod kątem technikaliów - ta sama matryca i reszta wyposażenia. Producent obniżył jednak cenę, i to o ponad połowę.


Nowy prezes firmy Sigma, Kazuto Yamaki, informuje o zmianie nazwy i przecenieniu flagowej lustrzanki. SD1 Merrill została nazwana w ten sposób w celu uhonorowania Dicka Merrilla, wynalazcy matrycy Foveon, na której bazuje konstrukcja aparatu. Co jednak ważniejsze dla potencjalnych użytkowników, wytwórca obniżył cenę sugerowaną do trzech tysięcy dolarów. Przewidywana cena, za którą kupimy aparat w sklepie wynosi jeszcze mniej - 2300 USD.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem