Sigma SD15 - firmware 1.01

Sigma SD15 - firmware 1.01

Sigma udostępniła nowy firmware dla lustrzanki SD15. Oprogramowanie w wersji 1.01 wprowadza kilka niewielkich modyfikacji.


Firmware 1.01 dodaje cztery nowe funkcje do menu Quick Set - funkcjonalności zostały podzielone na dwie zakładki. Zmieni się również umiejscowienie ikonek w tymże menu. Druga modyfikacja, jaką wprowadza nowe oprogramowanie wewnętrzne, to poprawa jakości wyświetlania obrazów na wbudowanym monitorze LCD, oraz możliwość wyłączenia elektronicznego odgłosu towarzyszącemu korzystaniu z samowyzwalacza i funkcji Mirror Lock-Up. Szczegółowe informacje, potrzebne pliki oraz instrukcję aktualizacji znajdziecie na stronie producenta.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem