Składany 24-calowy monitor SPUD - zajmuje tyle miejsca co książka

Składany 24-calowy monitor SPUD  - zajmuje tyle miejsca co książka

Rozwój technologiczny urządzeń mobilnych pozwala na wykonanie już praktycznie każdej czynności, do której kiedyś potrzebny był komputer. Edycja zdjęć, a nawet wideo na telefonach to już codzienność. Jednak niektórym doskwiera niewielka przestrzeń robocza ekranów, dlatego też Aleksander Wesley, George Zhu i Justin Mintzer stworzyli składany, 24-calowy monitor, a pomysł przedstawili w serwisie Kickstarter. Cel - zebranie 33 tysięcy USD do rozpoczęcia produkcji został już osiągnięty - twórcy pomysłu mają obecnie już ponad 230 tysięcy USD.


24-calowy monitor SPUD po złożeniu zajmuje tyle miejsca co książka. Ten monitor to w rzeczywistości projektor DLP ultrakrótkiego rzutu połączony ze składanym ekranem. Z urządzeniem mobilnym połączymy ekran za pomocą HDMI lub USB i przy ustawieniu najwyższego poziomu jasności mamy trzy godziny działania na jednym ładowaniu.
 
Rozłożony SPUD monitor posiada wymiary 17 × 19 × 5.5 cm i waży poniżej 900 g. Ekran wykonano z polimeru, który odporny jest na wielokrotne składanie, pęknięcia i umożliwiającego umycie w razie powstania zabrudzeń.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem