Skyn Baby Blocker - producent prezerwatyw stworzył wtyczkę, która blokuje zdjęcia dzieci

Skyn Baby Blocker - producent prezerwatyw stworzył wtyczkę, która blokuje zdjęcia dzieci

Zdjęcia dzieci to bardzo wymagający gatunek fotografii, dający nieorganiczne możliwości twórczych interpretacji dla fotografa – to jedna strona medalu. Druga to fakt, że najwięcej zdjęć publikowanych w Internecie to właśnie zdjęcia dzieci oraz kotów. Wśród ich fanów znajdują się rekordziści, który zamieszczają zdjęcia dziecka z każdej – dosłownie – minuty ich życia, co nawet dla najlepszego znajomego może być przytłaczające. Producent prezerwatyw Skyn przychodzi z pomocą, oferując wtyczkę Baby Blocker, która blokuje wyświetlanie zdjęć dzieci.Wtyczka Baby Blocker ma za zadanie rozpoznawać zdjęcia dzieci umieszczone na Facebooku i zastępować je innymi zdjęciami, w tym: piłkarzy, samochodów, jedzenia, czy pięknymi krajobrazami.
 
Skyn tworząc wtyczkę zwraca również uwagę rodziców na to, że niekiedy nieprzemyślane publikowanie zdjęć swoich dzieci może nieść za sobą wiele zagrożeń.
 
Trzeba obiektywnie przyznać, że to mistrzowski ruch marketingowy producenta prezerwatyw - o wtyczce piszą media na całym świecie. Poprawna politycznie kampania przeciwko nierozważnym rodzicom, odpowiadająca też na potrzeby przytłoczonych zdjęciami dzieci internautów, na pewno wpłynie na wzrost przychodów.
 
Reklama

Fotografowanie ruchu


W fotografii ruchu wszystkie decyzje trzeba podejmować szybciej i z większą pewnością niż w innych dziedzinach tej sztuki. Wymaga to znajomości technik, praktyki i uważnej obserwacji. 

 

Jeśli uda Ci się naprawdę dobrze zgłębić tajniki fotografii ruchu, to niemal każda inna jej dziedzina wyda Ci się błahostką, każde wydarzenie będzie zdawało się przebiegać w zwolnionym tempie.

 

Zapisz się na kurs, aby dowiedzieć się więcej

 
Wtyczka Baby Blocker jest darmowa i dostępna jako rozszerzenie dla przeglądarki Chrome.
 
 
 
Pozostając w tematyce fotografii dziecięcej prezentujemy piękne, oryginalne, a czasem zabawne zdjęcia dzieci, i z pewnością nie chcielibyśmy, aby zostały zastąpione zdjęciami piłkarzy.

Zdjęcia dzieci w SwiatObrazu.pl

 

Mistrzowie fotografowania dzieci: 10 współczesnych artystów fotografii, cz IGdy badamy współczesną fotografię, kolekcjonujemy ją lub tworzymy, stajemy się kuratorami sztuki; wybieramy niektóre obrazy, a inne odrzucamy. Nasza wrażliwość wiele na tym zyskuje, gdy szukamy nowego kontekstu dla fotografii...

 

Mistrzowie fotografowania dzieci: 10 współczesnych artystów fotografii, cz IINie wszyscy fotografowie, których tu znajdziesz, specjalizują się w fotografowaniu dzieci, jednak wszyscy mają na tym polu znaczące osiągnięcia. My, którzy również interesujemy się utrwalaniem daru dzieciństwa za pomocą obiektywu możemy się od nich wiele nauczyć...

 

Wybitne czarno-białe zdjęcia dzieci - znamy zwycięzców konkursu B&W Child Photo Competition 2017Poznaliśmy zwycięzców czwartej edycji konkursu fotograficznego B&W Child Photo Competition. To największy z międzynarodowych konkursów fotograficznych o tak wąskiej tematyce, przyjmuje bowiem wyłącznie czarno-białe fotografie przedstawiające dzieci. 

 

Małe dzieci i ich duże psy na zdjęciach Andy SeliverstoffaAndy Seliverstoff, autor serii zdjęć dużych mężczyzn z małymi pieskami wraca z nowym cyklem niezwykłych ujęć. Fotograf odwrócił proporcje i teraz możemy oglądać znakomite ujęcia małych dzieci z dużymi psami. 

 

Evan Kafka fotografuje dzieci inaczejEvan Kafka to znakomity portrecista, który wypracował swój własny, rozpoznawalny styl - znany jest ze swoich wyrazistych portretów takich gwiazd jak Michael Stipe i Chevy Chase. 

 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Równowaga... Perkoz dwuczuby, Great Crested Grebe (Podiceps cristatus) ... 2020r konie ..... Suche drzewo Miasto nad jeziorem Kajaki